logo1 logo2 logo3
Úvod Kontakt O škole Pro rodiče Pro žáky Družina Jídelna

Aktualizováno 2. 10. 2019

Třídní důvěrníci 2019/20


Třídní důvěrníci pro I. stupeň 2019/2020


TřídaPříjmeníE-mailTelefon

1. AHubená Kateřinakatka.baborova@seznam.cz605 204 136
1. BSlováček Jakubslovacek@ans.cz725 386 416
1. CBohuslávková Janajaja-tweety@seznam.cz606 245 942
1. DHlinková Klárak.hlinka@seznam.cz606 837 355

2. APtáčková Hanakuzelova.hana@email.cz702 017 269
2. BKádnerová Eliškaeliskakadnerova@gmail.com777 001 745
2. CFerenčíková Monikamoni.ferencikova@gmail.com702 968 591
2. DHybšová Lucieluciehybsova@email.cz775 125 094

3. AMgr. Stiborová Evastiborovae@seznam.cz604 214 607
3. BŠtekerová Ivanaivana.stekerova@seznam.cz734 516 447
3. CTůmová Annatu.mo.va@seznam.cz777 903 080
3. DMgr. Kopačka Josefjohkop@seznam.cz602 334 570

4. AČermáková Veronikaveronikalev@seznam.cz734 428 688
4. BHenychová Miroslavahenychova-m@volny.cz602 425 490
4. CRousková Monikaaudima@seznam.cz734 282 021
4. DIng. Lipovská Lucielucie.lipovska@seznam.cz725 596 866

5. AIng. Kuttelwascherová Jitkajitka.exnerova@atlas.cz605 466 734
5. BČermáková Lucielucka@luciecermak.cz602 660 533
5. CBeagrie Danabeagrie@seznam.cz603 947 439
5. DMathauserová Andreaandreya@seznam.cz606 677 609

Třídní důvěrníci pro II. stupeň 2019/2020


TřídaPříjmeníE-mailTelefon

6. AJindrová Veronikaweeronyka@seznam.cz778 725 285
6. BNěmcová Lucienemcovi-avia@seznam.cz722 965 767
6. CKlostermannová Janajana@klos.cz723 453 571
6. DMalá Yvonayenis@seznam.cz.cz774 585 284

7. AŠafářová Petrapetra.safarova@gmail.com602 162 778
7. BVěra Švecová DiS.verkasvec@gmail.com739 279 902
7. CLinková Petrapetras.l@seznam.cz723 185 998

8. AVančurová Ivanaivana.vancurova@gmail.com602 566 253
8. BBorovička Martinmar.borovicka@gmail.com737 218 612
8. CSeidl Martinmartinseid@seznam.cz603 276 779

9. APucová Jarmilajarmilapucova@seznam.cz603 810 057
9. BHájková Janahajekjana@seznam.cz777 808 848

dokumenty
Třídní důvěrníci 19/20


Copyright © 2017 Základní škola Hostivice All Rights Reserved