logo1 logo2 logo3
Úvod Kontakt O škole Pro rodiče Pro žáky Družina Jídelna

Aktualizováno 7. 1. 2019

Třídní důvěrníci 2018/19


Třídní důvěrníci pro I. stupeň 2018/2019


TřídaPříjmeníE-mailTelefon

1. APtáčková Hanakuzelova.hana@email.cz702 017 269
1. BKádnerová Eliškaeliskakadnerova@gmail.com777 001 745
1. CHájek Tomášandilek@seznam.cz608 243 321
1. CHoffmann Martinmartin.hoffmann@email.cz604 871 643
1. DHybšová Lucieluciehybsova@email.cz775 125 094

2.AMgr. Stiborová Evastiborovae@seznam.cz604 214 607
2.BLehká Janajana.lehka@gmail.com773 900 529
2.CNěmcová Lucienemcovi-avia@seznam.cz722 965 767
2.DMgr. Kopačka Josefjohkop@seznam.cz602 334 570

3. AČermáková Veronikaveronikalev@seznam.cz734 428 688
3. BHenychová Miroslavahenychova-m@volny.cz602 425 490
3. CRousková Monikaaudima@seznam.cz734 282 021
3. DIng. Lipovská Lucielucie.lipovska@seznam.cz725 596 866

4. AIng. Kuttelwascherová Jitkajitka.exnerova@atlas.cz605 466 734
4. BČermáková Lucielucka@luciecermak.cz602 660 533
4. CBeagrie Danabeagrie@seznam.cz-
4. DMathauserová Andreaandreya@seznam.cz606 677 609

5. AJindrová Veronikaweeronyka@seznam.cz778 725 285
5. BNěmcová Lucienemcovi-avia@seznam.cz722 965 767
5. CJiříčková Vendulavejirickova@seznam.cz775 391 851
5. DBartoňová Martinamartina.barton@centrum.cz606 848 565
5. EMgr. Rosenkranzová Michaelarosenkranzovam@seznam.cz776 022 251

Třídní důvěrníci pro II. stupeň 2018/2019


TřídaPříjmeníE-mailTelefon

6. AŠafářová Petrapetra.safarova@gmail.com-
6. BVěra Švecová DiS.verkasvec@gmail.com739 279 902
6. CLinková Petrapetras.l@seznam.cz723 185 998

7. AVančurová Ivanaivana.vancurova@gmail.com602 566 253
7. BBorovička Martinmar.borovicka@gmail.com-
7. CSeidl Martinmartinseid@seznam.cz603 276 779

8. APucová Jarmilajarmilapucova@seznam.cz603 810 057
8. BHájková Janahajekjana@seznam.cz777 808 848

9. AFrydrychová Janajanafr@volny.cz736 537 229
9. BHolíková Ivanaivanaholikova@email.cz607 679 701


Copyright © 2017 Základní škola Hostivice All Rights Reserved